Szybki kredyt

W życiu każdego z nas może zdarzyć się moment, w którym zabraknie nam gotówki. Często dzieje się tak przed wypłatą bądź jakimś ważnym wydarzeniem, które mocno nas zaskoczy. Pozostaje nam wtedy pożyczenie pieniędzy od naszych znajomych bądź w ostateczności pożyczka od banku. Niestety bardzo często jesteśmy na nią skazani, gdyż pod żadnym pozorem nie chcemy zapożyczać się u rodziny i znajomych i jest to dla nas bardzo krępująca sytuacja. Na całe szczęście firmy i banki oferują nam szybkie pożyczki, które są nisko bądź w ogóle nieoprocentowane. Możemy więc skorzystać z darmowej kasy, a wszystko pod warunkiem, jeśli oddamy pożyczone pieniądze w terminie.

Pożyczka od ręki

Szybka pożyczka od ręki z takich ofert jest możliwa wtedy, gdy spełnimy kilka najważniejszych czynników, dzięki którym pożyczkodawca postanowi nam w pełni zaufać. Najważniejsza będzie oczywiście nasza zdolność kredytowa. Jest ona zawsze oceniana na bazie naszej przeszłości, czyli branych przez nas kredytów, spłacania w terminie rachunków itp. Jeśli instytucja pozabankowa lub bank znajdą na nas jakiś haczyk, to mogą odmówić wydania nam nawet najniższej kwoty pożyczki. Jeśli jednak nasza historia kredytowa, która została zgromadzona do tej pory jest czysta, nie powinnyśmy mieć żadnego problemy z dostaniem pieniędzy.

Rodzaje pożyczek

Rodzajów pożyczki może być sporo i jak już zostało wyżej napisane, może nam ją zaoferować zarówno bank, jak i instytucja pozabankowa. Banki i firmy oferują nam najczęściej różnego rodzaju chwilówki dostępne do dosyć niskiej kwoty. Niska suma sprzyja jednak osobom, które chcą pożyczyć pieniądze bardzo szybko i zrobić to z minimum formalności. Sami wiemy jak wygląda załatwianie formalności w banku, gdzie trwa to czasem kilka dni i jesteśmy wiele razy proszeni o dowiezienie kolejnych dokumentów. Podczas wnioskowania o pożyczkę pozabankową, będziemy musieli z całą pewnością wypełnić kilka pól, dzięki którym firma sprawdzi nas bardzo dobrze.

Po wpisaniu numeru pesel i dowodu osobistego, będziemy proszeni o poczekanie kilka minut na decyzję, która powinna być wydana w kilka minut. Jeśli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, z całą pewnością otrzymamy potwierdzającego e-maila lub sms, w którym dana firma potwierdzi, że otrzymaliśmy pieniądze. Jeśli braliśmy pożyczkę po raz pierwszy, być może uda nam się uniknąć oprocentowania i będziemy musieli spłacić tyle samo, ile wzięliśmy. Firmy starają się przyciągnąć w ten sposób klientów i namówić ich do wybrania oferty ich firmy oraz zostania stałym klientem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *